Namas ar butas?

Kiekvienas, planuodamas įsigyti nuosavą būstą, susimąsto, kur geriau gyventi, nuosavame name ar bute. Savaime suprantama, visi šį klausimą sprendžia pagal aplinkybes, tačiau galime apžvelgti kokie kiekvieno varianto pliusai ir minusai.

Butas. Čia du akivaizdūs privalumai: patogus susisiekimas ir centrinės komunikacijos. Bute dažniausiai nereikia rūpintis apšildymu, karštu ir šaltu vandeniu ir kanalizacija. Munusų taip pat keletas: santykinai brangus gyvenamasis plotas, autotransporto triukšmas, daug kaimynų ir gryno oro bei gamtos trūkumas.

Renkantis individualų namą, visi buto minusai tampa pliusais. Čia jūs turėsite savo žemės, kuri leis įgyvendinti įvairias fantazijas. Galima įsirengti pirtį ir gretimai dekoratyvinį baseiną, galima pasodinti gėlių, medžių ir mėgautis vaizdu pavėsinėje. Galima auginti savo vaisius, daržoves ir uogas. Arba įrengti pievelę.

Antras pliusas – namui galima suteikti individualumą. Platus šiuolaikių apdailos medžiagų pasirinkimas leidžia sukurti norimą išvaizdą.

Trečias akivaizdus pliusas – didelis plotas ir patogus suplanavimas. Jūs patys išsirenkate savo namo projektą, todėl gyventi bus patogu būtent jums.

Ketvirtas pliusas – autonomiškumas. Jūs nepriklausote nuo kokių nors butų ūkio tarnybų. Namuose šildymas veiks būtent tada ir tiek, kiek jo reikia, kad būtų šilta ir jauku.

Penktas pliusas – kaimynai. Už sienos ir virš jūsų nebus jokių triukšmadarių ar naktibaldų. Tuo pačiu ir jūs galėsite pernelyg savęs neriboti.

Individualaus namo minusų yra, tačiau nedaug. Komunikacijomis rūpintis reikės, žinoma, jums. Tačiau, jei prižiūrėti kokybiškai, problemų neturėtų būti. Kitas minusas – susisiekimas. Jis priklausys nuo jūsų sklypo vietos. Tačiau tai turi ir privalumų: mažiau triukšmo ir smogo.

Jei pasirinkote individualų namą, kreipkitės į Karnamsta! Mes padėsime su karkasinio namo projektu ir jo įgyvendinimu. O svarbiausia greitai, kokybiškai ir gera kaina.